محصولات
جستجو

رطوبت ساز سردخانه گوشت
رطوبت ساز سردخانه   > رطوبت ساز سردخانه گوشت

رطوبت ساز سردخانه گوشت

رطوبت ساز سردخانه گوشت

 

انواع دستگاه رطوبت ساز صنعتی التراسونیک ویژه سردخانه های گوشت 
تامین و کنترل اتوماتیک میزان رطوبت سردخانه گوشت با دستگاه های بخور سرد صنعتی / رطوبت ساز التراسونیک صنعتی هیراد
 
استاندارد میزان رطوبت هوا در سردخانه گوشت
 
اگر رطوبت هوا در سردخانه گوشت پايين‌تر از حد استاندارد باشد، ابتدا سبب خروج آب از قسمت‌های سطحی گوشت و سپس انتقال آب بافت‌های داخلی به سطحی و از دست رفتن آن خواهد شد. اين روند سبب كاهش وزن لاشه‌های گوشت و خشكی بيش از حد بافت‌های سطحی گوشت خواهد شد.
 
حتی در شرايط محیطی مناسب از نظر دما و ميزان رطوبت نسبی هوا در سردخانه ، در پايان 72 ساعت نگهداری لاشه‌ها در سردخانه ، حدود 5/2 درصد وزن لاشه‌ها نسبت به وزن اوليه لاشه گرم كه وارد سردخانه شده است، كاهش می‌يابد و چنانچه شرایط محیطی لازم و به ویژه ميزان رطوبت هوا  مناسب نباشد اين كاهش وزن، بيشتر خواهد شد.
 
سردخانه گوشت
 
 
سوختگی ناشي از هوای خشک و رطوبت پایین در سردخانه گوشت
 
در شرايطی كه رطوبت نسبی هوا در سردخانه پايين باشد، گوشت‌ها در معرض هوای خشك و سرد قرار مي‌گيرند که باعث می شود  آب بافت‌های سطحي به صورت ذرات ريز يا بلور‌هاي يخ زده از لاشه گوشت خارج و به جاي آن ذرات ريز هوا وارد ‌شود كه در زمان نگهداری سبب تغيير در ساختمان و بافت گوشت می گردد. در اين حالت، رنگ بخشی از گوشت كه دچار سوختگی شده است، به قهوه‌ای روشن گرايش پيدا می کند.
 
 
 
به طور كلی دو عامل مهم در كاهش وزن لاشه‌ها دخالت دارند كه عبارتند از
پايين بودن درصد رطوبت محيط و ديگری افزايش سرعت هوا برحسب زمان كه هر دو از جمله عوامل مؤثر در كاهش وزن لاشه‌ها در سردخانه هستند.
 
 
به منظور جلوگيری از كاهش وزن ناشی از رطوبت نسبی هوا  بايد به اصول زير توجه نمود
 
نگهداری رطوبت نسبي هوا در حد بالا و حدود 95 درصد 
نگهداری درجه برودت هوای داخل سردخانه به صورت ثابت با به حداقل رساندن ورود فرآورده‌ های گرم و لاشه‌های گرم به داخل آن و جلوگيری از نفوذ هوای خارج به داخل سردخانه
استفاده از مواد ضد رطوبت يا عايق‌های رطوبتی برای بسته‌بندی گوشت
 
 
 
جدول 5-3- نگهداری گوشت تازه به روش سرد
 
 
 
نوع فرآورده                        درجه حرارت(سانتی گراد)             رطوبت نسبی (درصد)                        مدت نگهداري
 
گوشت گاو و گاوميش                    صفر تا 1-                                88 تا 92                                      تا 2 هفته
 
گوشت گوساله                             صفر تا 1-                                88 تا 92                                      تا 10 روز
 
گوشت بره                                  صفر تا 1-                                85 تا 90                                      تا يك هفته
 
گوشت گوسفند                            صفر تا 1-                                85 تا 90                                      تا يك هفته
 
گوشت بز                                  صفر تا 1-                                85 تا 90                                      تا يك هفته
 
 
 
 
 
خشکی هوا یا پایین بودن میزان رطوبت هوا از میزان استاندارد آن در سردخانه گوشت سبب بروز حالت زير مي‌شود
 
بالا رفتن درصد كاهش وزن طي مراحل سرد كردن، انجماد، نگهداري لاشه و بسته‌بندی
بروز خشكی و تغيير رنگ در لاشه و نيز سوختگی ناشي از سرما به ويژه در لاشه‌های لاغر
كاهش سرعت خروج گوشت از انجماد.
 
بهترین رطوبت ساز برای سردخانه گوشت 
 
رطوبت سازهای التراسونیک صنعتی ساخت صنایع رطوبت هیراد ، ضمن تامین یکنواخت رطوبت در تمامی نقاط سالن سردخانه گوشت ، بعلت تولید رطوبت سرد ضمن کمک کردن به سرمایش سالن و همچنین عدم تولید قطرات درشت ، محیط سالن سردخانه را خیس نمی نماید که عامل مهمی در کیفیت گوشت می باشد.
  
 
رطوبت حاصل از دستگاه های رطوبت ساز التراسونیک هیراد ، بسیار ريز  و در حدود 1 تا  2 ميكرون می باشند  و توليد ابر يا مه واقعي مي نماید بنابراین براحتی در تمامی نقاط سالن سردخانه گوشت بطور یکپارچه پراکنده می شود و رطوبت کافی در تمامی نقاط سالن سردخانه ایجاد می نماید.
 
 
 
 
با توجه به حجم هوای سالن های سردخانه گوشت ، انواع دستگاه های رطوبت ساز صنعتی با ظرفیت های مختلف تولید و عرضه می شود. 
 
 
رطوبت ساز سالن قارچ
 
 
لطفا جهت مشاوره و محاسبات لازم برای تعیین دستگاه مناسب ،  با تلفن 22262584-021 تماس حاصل فرمایید. 
 
 
کارشناسان گروه مهندسی هیراد با توجه به حجم هوای سالن سردخانه گوشت ، مدل دستگاه مناسب را در اسرع وقت تعیین و معرفی خواهند کرد.
 
 

 

برای کسب اطلاعات تخصصی درخصوص مشخصات فنی و  سایر مزایای دستگاه های رطوبت ساز التراسونیک صنعتی هیراد و  دریافت لیست قیمت انواع رطوبت ساز التراسونیک  و همچنین اطلاع از تخفیف فروش ،ویژه صنایع تولیدی  با تلفن 22262584-021 تماس حاصل فرمایید تا کاتالوگ های تخصصی و لیست قیمت برای شما ارسال شود.
 
 


صنایع رطوبت هیراد

تولید کننده انواع دستگاه های رطوبت ساز التراسونیک صنعتی با ظرفیت های مختلف و آبشن های اختصاصی برای صنایع تولیدی و خدماتی

رتبه سه از سازمان نظام مهندسی

 سابقه کار از سال 1377

تلفن ویژه مشاوره و فروش : 22262584-021

تهران صندوق پستی 14515/1185

www.rotubat.com

اطمینان از تامین و کنترل میزان مناسب رطوبت نسبی هوا فقط با دستگاه های رطوبت ساز التراسونیک صنعتی هیراد و تجهیزات جانبی از قبیل هیدروستات وسنسور های دقیق کنترل رطوبت هوا

نهایت اطمینان از کیفیت ، کارایی و خدمات پس از فروش با دستگاههای رطوبت ساز صنعتی هیراد

Ultrasonic Humidifier

 

رطوبت ساز

 

بهترین دستگاه رطوبت ساز جهت تامین سریع رطوبت نسبی هوا  سردخانه گوشت کدام است ؟ 

 

 

تامین رطوبت نسبی هوا در تمامی صنایع تولیدی و خدماتی ، بخصوص در شهر های صنعتی کشور که غالبا از شرایط آب و هوایی گرم وخشک برخوردارند ، کاربرد وسیعی پیدا کرده است . بخصوص در فصل زمستان که سیستم های گرمایشی کار می کنند نیاز به رطوبت ساز بیشتر محسوس است . همچنین باید در نظر داشت که  تغییرات شبانه‌ روزی رطوبت نسبی برعکس تغییرات شبانه‌روزی درجه حرارت است. تغییرات سالانه رطوبت نسبی نیز منظم نیست و نسبت به موقعیت منطقه تغییر می‌کند. برای مطالعه بیشتر در این خصوص به رابطه دما و رطوبت و همچنین  درصد میزان رطوبت نسبی در هوای شهر ها مراجعه نمایید.

بدیهی است در کلیه کارخانجات در صنایع مختلف غذایی ، انبارهای مواد غذایی و سردخانه ها اعم از سردخانه گوشت و میوه، رطوبت نسبی هوا از اهميت ويژه ای  برخوردار است و کیفیت محصولات در فرایند تولید و نگهداری در انبار و سردخانه فقط در محدوده مشخصی از میزان رطوبت نسبی هوا ، امکان پذیر مي باشد.

برای حفظ کیفیت مواد غذایی در انبار ها و سردخانه ها درصد رطوبت نسبی هوای انبار باید در محدود مشخصی بسته به نوع ماده غذایی ثابت بماند .  همچنین در سردخانه ها کیفیت محصولات کشاورزی فقط در رطوبت نسبی حدود 98 درصد قابل تضمن است . همانطور که می دانید به نسبت بخار آب موجود در حجم معینی از هوا در دمای t به وزن ماکزیمم بخار آبی که می‌تواند در همین حجم در دمای t داشته باشد را رطوبت نسبی می‌گویند. 

 

بر این اساس ، تکنیک ها و فن آوری های مدرنی در کشورهای پیشرفته جهت دستیابی به بهترین روشها برای تولید رطوبت با کیفیت بالا بوجود آمده است ، بطوریکه این رطوبت فاقد هر گونه قطره درشت بوده و از طرفی دمای مه یا بخار تولید شده سرد باشد . نمونه بارز و شاخص این فن آوری تولید بخارسرد با استفاده از فرکانسهای التراسونیک می باشد که اکنون توسط صنایع رطوبت هیراد در اختیار مشتریان محترم قرار دارد .

 

برای تولید رطوبت یا بخار سرد با استفاده از امواج التراسونیک به هیچ وجه از وسایل مکانیکی و موتوری که مشکلات و معظلات خاص خود را دارند استفاده نمی شود. دستگاه رطوبت ساز التراسونیک ، بخار سرد ، سبک و فاقد هرگونه قطره را تولید می کند . بخار سرد تولید شده توسط رطوبت ساز التراسونیک تمامی خصوصیات مه کامل را دارد  بعبارت دیگر سفید رنگ و  فاقد هر گونه قطره است و تنها تفاوتی که با بخار متصاعد شده از یک دیگ بخار و یا یک کتری در حال جوش دارد ، این است که بخار تولید شده ناشی از جوشاندن آب ، دمای بالایی حدود 100 درجه سانتی گراد دارد ولی بخار حاصله از دستگاه رطوبت ساز التراسونیک ، کاملا سرد و خنک و تقریبا دمایی معادل دمای آب وارد شده به دستگاه را دارد.

 

رطوبت ساز التراسونیک چگونه کار می کند؟

استفاده از امواج التراسونیک و سرامیک های پیزو الکتریک برای تولید بخار سرد

 

در این نوع رطوبت ساز یا مه ساز، سیستم پیچیده تری مورد استفاده قرار می گیرد . اساس سیستم دستگاه رطوبت ساز التراسونیک تغییر فرکانس می باشد. تکنولوژی اولتراسونیک که در دستگاه رطوبت ساز التراسونیک یا بخور سرد  به کار می رود متشکل از چندین دیسک سرامیکی پیزوالکتریک است.

سرامیک به دلیل پیزوالکتریک بودن در حضور جریان الکتریکی در فرکانس اولتراسونیک نوسان می کند که منجر به نوسان آب می شود. در پی این نوسانات مولکول های آب سعی می کنند تا نوسان فرکانس بالای صفحات را دنبال کنند اما به دلیل اینرسی جرم و وزن نسبی آب نمی توانند در همان فرکانس نوسان کنند و موج آب با تاخیر در پشت موج دیسک حرکت می کند. 
 
در نتیجه یک منطقه کم فشار بین آن ها ایجاد می شود که باعث بوجود امدن یک حفره می گردد. حفره ایجاد شده می تواند خلا باشد و یا از هوا پر شود زیرا در آب هوای محلول نیز وجود دارد که با ایجاد ناحیه کم فشار به سمت حفره حرکت می کند. این حفره وقتی می ترکد انرژی زیادی ایجاد می کند. 
 
از طرف دیگر ارتعاش دیسک نیز در سطح آب امواج مویرگی ایجاد می کند. این امواج مویرگی به دلیل کشش سطحی و گرانش ، نوسانات را بالا و پایین می کند. با ترکیدین حفره یا حباب مذکور یک موج مویرگی عرضی در سطح آب شکل می گیرد و در نتیجه در بالای موج قطرات بسیار ریزی از آب ایجاد می شود که از انرژی کافی برای شکستن کشش سطحی و خارج شدن از سطح آب برخوردارند و می توانند به راحتی وارد هوا شوند.
 
 
از آنجا که در دستگاه رطوبت ساز التراسونیک بخار آب با نوسان ایجاد می شود،  نیازی به افزایش دمای آب و یا جوشانده آب نیست. تکنولوژی اولتراسونیک دردستگاه رطوبت ساز التراسونیک صنعتی یا  بخور سرد صنعتی به صورت آنی تولید رطوبت کرده و دیگر نیاز به منتظر شدن برای به جوش آمدن آب ندارد.
 
بخار حاصل از دستگاه بخور سرد التراسونیک خیلی بهتر جذب هوا شده و برخلاف بخار گرم در هوا به سمت بالا حرکت نمی کند .
ultrasonic humidifier

 

بطور خلاصه می توان گفت در رطوبت ساز التراسونیک، پیزو سراميكهاي مخصوص در اثر تغییرات فركانس معيني كه به آنها اعمال مي شود بشدت مرتعش می شوند ، در نتيجه اين ارتعاش كه بسامد آن تا 1700 مگا هرتز مي رسد آب به ذره هاي بسیار ريز در حدود 1 تا  2 ميكرون تبديل مي گردد كه نتيجه آن توليد بخار يا مه واقعي مي باشد . به این حالت اصطلاحا اتمايز شدن آب مي گويند. در اين روش آب بدون آنكه تجزيه شده و يا كيفيت آن تغيير يابد ، به بخار سرد ، سبك  و با كيفيتي عالي تبدیل می شود . 

 

کلیه سیستم ها و قطعات دستگاه رطوبت ساز التراسونیک ، الکترونیکی بوده و هیچ نوع قطعه مکانیکی از جمله پروانه و یا نازل در آن وجود ندارد . در بخش مقالات سایت در خصوص تفاوت و مزایای دستگاه رطوبت ساز التراسونیک نسبت به دستگاه های رطوبت ساز نازلی ، دستگاه رطوبت ساز دیسکی و دستگاه رطوبت ساز پروانه ای توضیحات مفصل ارائه شده است 

ultrasonic humidifier

 

 

شاخص ترین مزیت های انواع دستگاه رطوبت ساز التراسونیک ساخت صنایع رطوبت هیراد چیست 

 

 

♦         دستگاه های رطوبت ساز التراسونیک هیراد ، درصد مورد نیاز رطوبت نسبی هوا را با یک هیدروستات که مجهز به یک سنسور رطوبت می باشد ، در محدوده مورد نیاز ، بطور اتوماتیک و بدون نیاز به کنترل دستی تامین می نماید. همچنین انواع دستگاه های رطوبت ساز هیراد بر اساس سفارش می تواند مجهز به یک تایمر گردد که در مواقع خاصی از شبانه روز قطع و وصل گردد.

 

♦          بخار سرد یا مه سردي كه توسط پیزوسرامیکهای مخصوص تولید مي گردد حامل ذرات بسیار ريز آب در حدود 1 تا  2 ميكرون می باشد و به عبارت دیگر فاقد قطرات درشت آب می باشد و درنتيجه محيط و اجسام تحت پوشش خود را خيس نمی کند.

 

♦          دستگاه رطوبت ساز التراسونیک هیراد مجهز به یک فن داخلی می باشد که بخار سرد تولید شده را درمحيط پرتاب می نماید. بدیهی است جهت پخش شدن بخار سرد در سالن  و تامین یکنواخت رطوبت هوای نسبی یکنواخت در تمامی نقاط سالن ، باید از یک فن با قدرت بالا استفاده گردد.

 

♦         تمامی دستگاه های رطوبت ساز التراسونیک هیراد کاملا بی صدا ، بدون لرزش و ضد زنگ می باشند

 

♦          پنجاه درصد صرفه جویی در میزان مصرف برق ، در مقایسه با رطوبت سازهای مکانیکی و متداول

 

♦          انواع رطوبت ساز التراسونیک صنعتی هیراد دارای راندمان بسیار بالا می باشند ، بعبارت دیگر مصرف آب  و برق در دستگاه های رطوبت ساز التراسونیک هیراد در حداقل ممکن است .

 

♦          با توجه به راندمان بالای انواع دستگاه رطوبت ساز التراسونیک ساخت صنایع رطوبت هیراد در تولید بخار سرد، در مناطقی که آب از درجه شوری و سختی بالایی برخوردار می باشد ، این دستگاه قادر است با يک دستگاه سختی گیر کوچک و با هزینه ای اندک رطوبت نسبی هوا را در میزان مورد نیاز فراهم نماید . در صورتیکه دستگاه های تولید رطوبت مکانیکی علاوه بر اینکه دائما دچار گرفتگی نازل ها هستند، بدلیل مصرف بالای آب، به دستگاهای سختی گیر بزرگ و یا آب شیرین کن هایی با ظرفیت بالا و گران قیمت نیاز دارند که مقرون به صرفه نیست.

 

♦          بدنه دستگاه های رطوبت ساز التراسونیک گروه مهندسی هیراد تماما از جنس ' ABS ' که نوعی ' PVC '  مقاوم می باشد، ساخته شده اند. پلیمر صنعتی ' ABS  ' دارای تمامی شرایط استاندارد جهانی می باشد و دستگاه را در مقابل ضربات وارده کاملا مقاوم و ایمن می نماید.

 

♦          دستگاه رطوبت ساز التراسونیک ساخت هیراد، دارای مقاومت فوق العاده در برابر رطوبت محیط است . انواع دستگاه رطوبت ساز التراسونیک صنعتی هیراد می تواند در داخل سالن هایی که حداکثر از پنجاه درصد رطوبت نسبی هوا برخوردارند ، نصب و راه اندازی شود . در غیر اینصورت دستگاه در محیط بیرون نصب و بخار تولید شده توسط کانال یا لوله های انتقال بخار به داخل سالن هدایت می گردد.

 

♦        انواع دستگاه رطوبت ساز التراسونیک هیراد در برابر برق گرفتگی کاملا ایمن می باشند. امکان برق گرفتگی از طریق این دستگاه ها بسیار کم است زیرا ولتاژ برق مصرفی در این دستگاه ها به 40 ولت کاهش یافته است.

 

♦          میزان استهلاک در دستگاه رطوبت ساز التراسونیک هیراد به حداقل ممکن کاهش یافته است .

 

♦          قابلیت اتصال به دستگاه سنسور رطوبت و همچنین تایمر را دارند و که بدین ترتیب می توان رطوبت نسبی هوا در محیط مورد نظر را به میزان دلخواه تنظیم و تامین کرد.

 

♦          از مزیت های مهم انواع دستگاه های رطوبت ساز التراسونیک هیراد ، نصب و راه اندازی ، تعمییر و سرویس بسیار آسان و ارزان بدون نیاز به افراد متخصص می باشد. User Friend

 

♦            شش ماه گارانتی قطعات و خدمات پس از فروش کلیه دستگاه های رطوبت ساز التراسونیک هیراد

 

♦          قیمت رطوبت ساز التراسونیک هیراد بسیار مناسب و رقابتی می باشد. صنایع رطوبت هیراد به مناسبت های مختلف، جشنواره های فروش ویژه، مخصوص صنایع تولیدی برگزار می کند.  قیمت رطوبت ساز التراسونیک در این جشنوارها شامل تخفیف می گردد. برای اطلاع از قیمت ها با دفتر فروش در تهران تماس حاصل فرمایید. برای مشاهده اطلاعات تماس اینجا را کلیک نمایید.

 

 

 

مزیت و برتری های دستگاه رطوبت ساز التراسونیک هیراد نسبت به سایر رطوبت سازها

 

 

دستگاه های رطوبت ساز مکانیکی از قبیل رطوبت ساز پروانه ای یا رطوبت ساز دیسکی، علاوه بر اینکه موجب تحمیل هزینه های زیاد برق و آب مصرفی می شوند دارای سر و صدا و لرزش زياد می باشند و رطوبت تولید شده در این نوع دستگاه ها همراه با قطرات درشت آب بوده که باعث خیس شدن محیط اطراف می گردد.

 

این دستگاه ها محیط اطراف خود را به شدت خیس می کنند در حالی که طرف دیگر سالنی که در آن قرار دارند دارای هوایی خشک می باشد. به عبارت دیگر رطوبت با کیفیتی تولید نمی کنند و فقط محدوده اطراف خود رو آبپاشی می کنند.

 

درصورتیکه دستگاه های رطوبت ساز التراسونیک ساخت صنایع رطوبت هیراد کاملا بدون صدا و لرزش می باشد و بخار یا رطوبت تولید شده از آن بدون هر گونه قطره درشت می باشد و بسرعت رطوبت نسبی هوا را بطور یکنواخت و به میزان دلخواه تامين مي نماید.

 

رطوبت ساز های التراسونیک هیراد تماما از قطعات و مدارهای الکترونیکی ساخته شده اند و بهمین دلیل از خصوصیات و مزایای خاص سیستم های الکترونیکی برخوردار می باشد .

 

 

کاربرد های دستگاه رطوبت ساز التراسونیک :

 

کلیه صنایع تولیدی و خدماتی که برای کارکرد بهینه تجهیزات و ماشین آلات و همچنین کیفیت بهتر محصولات خود،  نیاز به درصد معینی رطوبت نسبی هوا دارند، دستگاه های رطوبت ساز التراسونیک گروه مهندسی هیراد بهترین گزینه می باشند. مشتریان صنایع رطوبت هیراد دستگاه های رطوبت ساز التراسونیک را برای کاربرد های زیر خریداری کرده اند .

 

دستگاه رطوبت ساز دیتا سنتر، دستگاه رطوبت ساز اتاق سرور

دستگاه رطوبت ساز التراسونیک ( اولتراسونیک ) برای تامین رطوبت هوای نسبی سالن جهت کارکرد بهینه تجهیزات الکترونیکی در دیتا سنتر ها یا اتاق سرور

 

دستگاه رطوبت ساز صنایع دارویی و شیمیایی

دستگاه رطوبت سازالتراسونیک برای تامین رطوبت در انبار های نگهداری دارو و مواد شیمیایی

دستگاه رطوبت ساز التراسونیک جهت تامین رطوبت در سالن های تولید مواد شیمیایی و دارویی

 

دستگاه رطوبت ساز آزمایشگاه

دستگاه رطوبت ساز التراسونیک برای تامین و تغییر میزان رطوبت نسبی هوا ، در آزمایشگاه های صنعتی و طبی و مراکز تحقیقاتی و پژوهشی

 

دستگاه رطوبت ساز صنایع ساخت تجهیزات الکترونیک

 

دستگاه رطوبت ساز کارخانه پروفيل و آهن

 

دستگاه رطوبت ساز صنایع نفت و پتروشیمی

 

دستگاه رطوبت ساز نیروگاههای برق و سایر تاسیسات صنعتی

 

دستگاه رطوبت ساز صنایع غذایی / رطوبت ساز صنایع لبنی / رطوبت ساز صنایع گوشت و فراورده های گوشتی

 

دستگاه رطوبت ساز صنایع تولید چای

 

دستگاه رطوبت ساز صنایع بتن سازی / رطوبت ساز آزمایشگاه های بتن

 

دستگاه رطوبت ساز صنایع خودرو سازی/ رطوبت ساز سالن رنگ آمیزی خودرو

 

دستگاه رطوبت ساز سالن تولید سیگار / رطوبت ساز انبار توتون و تنباکو

 

دستگاه رطوبت ساز اتاق تخمیر / رطوبت ساز سالن تولید نان صنعتی

 

دستگاه رطوبت ساز کارخانه چرم سازی

 

دستگاه رطوبت ساز صنایع شیمیایی / رطوبت ساز صنایع چسب سازی / رطوبت ساز کارخانه رنگ سازی

 

دستگاه رطوبت ساز نساجی / رطوبت ساز نخ ریسی 

 

دستگاه رطوبت ساز چاپخانه، رطوبت ساز صنایع چاپ

 

رطوبت ساز صنایع بسته بندی، رطوبت ساز کارخانجات بسته بندی مواد غذایی

 

دستگاه رطوبت ساز انبار کاغذ و مقوا / رطوبت ساز صنایع تولید کاغذ و مقوا

 

دستگاه رطوبت ساز سردخانه میوه

 

دستگاه رطوبت ساز سردخانه گوشت

 

دستگاه رطوبت ساز بیمارستانها و انسکتاریوم ها و اتاق تمیز / کلین روم

 

دستگاه رطوبت ساز مرغ داری / رطوبت ساز سالن پرورش طیور / رطوبت ساز سالن جوجه کشی / رطوبت ساز دستگاه جوجه کشی

 

دستگاه رطوبت ساز برای کاهش گرد و غبار و آلودگی هوا از طریق جذب ذرات معلق توسط ذرات مه/ اتاق تمیز

 

دستگاه رطوبت ساز برای کاهش بوهای نامطبوع در سالن ها و هتل ها 

 

دستگاه رطوبت ساز محیط های مسکونی و تجاری 

 

رطوبت ساز سالن پرورش خزندگان و حلزون

 

دستگاه رطوبت ساز سوپر مارکت و هایپر مارکت برای تازگی و ماندگاری سبزی و میوه و گوشت و ماهی 

 

دستگاه رطوبت ساز گلخانه

 

دستگاه رطوبت ساز سالن پرورش قارچ / رطوبت ساز سردخانه نگهداری قارچ / رطوبت سرد برای سالن قارچ

 

 

 

 
 
تولید کننده انواع دستگاه های بخور سرد صنعتی با کارائی فوق العاده و گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر 
انواع دستگاه های بخور سرد صنعتی مجهز به سنسور های تشخیص میزان رطوبت هوا و تایمر جهت تامین اتوماتیک میزان مناسب رطوبت نسبی هوا در سالن های سردخانه گوشت می باشند
 
اجرای سیستم های مه پاش های نازلی و فروش انواع مه پاش ، نازل ، فوگر ، الکتروپمپ فشار قوی ، لوله ها و اتصالات مربوطه 
 
دستگاه های بخور سرد صنعتی ساخت صنایع رطوبت هیراد، بهترین سیستم برای تامین سریع ،یکنواخت و قابل کنترل رطوبت هوا در محیط های صنعتی ،آزمایشگاهی و کشاورزی می باشند
 
رتبه سه از سازمان نظام مهندسی
سابقه کار از سال 1377
پدیده ای نو در صنعت تامین رطوبت نسبی هوای سالن های سردخانه گوشت
دستگاه های بخور سرد صنعتی ساخت گروه  مهندسی هیراد ، با تامین حجم عظیمی از مه سرد و بدون قطره ، شما را در دستیابی به کیفیت برتر گوشت یاری می نماید
با خرید دستگاه های بخور سرد صنعتی هیراد کیفیت هوای سالن سردخانه گوشت را تضمین نمایید
 
دستگاه های بخور سرد صنعتی ساخت صنایع رطوبت هیراد  با تامین مقادیر مناسب رطوبت هوا ، کمیت و کیفیت گوشت و فراورده ای گوشتی را در سردخانه افزایش می دهند
 
تلفن ویژه فروش : 22262584-021
 
ساعات کار دفتر و اخذ سفارش : 8:30 الی 16:30
 
ایمیل :  hirad.ind@gmail.com  
 
 

Discover the Advantages of Hirad Ultrasonic Humidifiers

Steam Size Mist Droplets Ideal for Quick Evaporation

Use 1/13 the electricity of steam systems

Require little to no maintenance

Finally Humidification Made Easy

Top Ultrasonic Humidifier

 

 
 
رطوبت ساز سردخانه گوشت,مه ساز سردخانه گوشت,مه پاش سردخانه گوشت,دستگاه رطوبت ساز سردخانه گوشت,رطوبت دهی سردخانه گوشت,رطوبت سردخانه گوشت,تنظیم رطوبت سردخانه گوشت,سنسور رطوبت سردخانه گوشت,رطوبت مناسب سردخانه گوشت,مهپاش سردخانه گوشت,مهساز سردخانه گوشت,رطوبت سنج سردخانه گوشت,رطوبت ساز سردخانه,مه ساز سردخانه,مه پاش سردخانه,دستگاه بخار سرد,رطوبت ساز سرد,مه سرد,بخور سرد,رطوبت سرد,رطوبت ساز,مه ساز,مه پاش,سردخانه,سردخانه گوشت,فروش رطوبت ساز سردخانه,قیمت رطوبت ساز سردخانه,تولید کننده رطوبت ساز سردخانه,بهترین رطوبت ساز سردخانه,رطوبت ساز التراسونیک سردخانه,مه ساز التراسونیک سردخانه,رطوبت ساز,دستگاه رطوبت ساز,رطوبت سنج,سنسور رطوبت,درصد رطوبت سردخانه,استاندارد رطوبت سردخانه,رطوبت ساز سردخانه,مه ساز سردخانه,مه پاش سردخانه,دستگاه رطوبت ساز سردخانه,رطوبت دهی سردخانه,رطوبت سردخانه,تنظیم رطوبت سردخانه,سنسور رطوبت سردخانه,رطوبت سنج سردخانه,رطوبت مناسب سردخانه,مهپاش سردخانه,مهساز سردخانه,رطوبت ساز سردخانه,مه ساز سردخانه,مه پاش سردخانه,دستگاه بخار سرد,رطوبت ساز سرد,مه سرد,بخور سرد,رطوبت سرد,رطوبت ساز,مه ساز,مه پاش,سردخانه,فروش رطوبت ساز سردخانه,قیمت رطوبت ساز سردخانه,تولید کننده رطوبت ساز سردخانه,بهترین رطوبت ساز سردخانه,رطوبت ساز التراسونیک سردخانه,مه ساز التراسونیک سردخانه,رطوبت ساز,دستگاه رطوبت ساز,رطوبت سنج,سنسور رطوبت,درصد رطوبت سردخانه,استاندارد رطوبت سردخانه,سردخانه,رطوبت ساز انبار مواد غذایی,رطوبت سازالتراسونیک سردخانه, رطوبت ساز التراسونیک انبار,رطوبت ساز انبار,رطوبت ساز سردخانه میوه,رطوبت ساز سردخانه گوشت, رطوبت ساز انبار میوه,رطوبت ساز سردخانه سیب زمینی,رطوبت ساز صنعتی,دستگاه رطوبت ساز سردخانه,دستگاه رطوبت ساز التراسونیک,قیمت رطوبت ساز,فروش رطوبت ساز سردخانه,ساخت رطوبت ساز سردخانه,فروش رطوبت ساز التراسونیک سردخانه,رطوبت مناسب سردخانه,رطوبت محیط سردخانه,درصد رطوبت سردخانه,تنظیم رطوبت سردخانه,دستگاه تنظيم رطوبت سردخانه,کنترل رطوبت محیط سردخانه,تنظيم رطوبت سالن سردخانه,مرکز فروش دستگاههای رطوبت ساز سردخانه,تولید رطوبت ساز سردخانه,مه پاش سردخانه,مهساز سردخانه,مهپاش سردخانه,خرید رطوبت ساز سردخانه,سیستم های تولید بخارسرد,دستگاه های تولید وتنظیم رطوبت سردخانه,کنترل اتوماتیک رطوبت سردخانه,رطوبت ساز سردخانه میوه,رطوبت ساز سردخانه سیب زمینی,یردخانه میوه,سردخانه سیب زمینی,رطوبت ساز سردخانه,مه ساز سردخانه,دستگاه رطوبت ساز سردخانه,رطوبت دهی سردخانه,رطوبت سردخانه,رطوبت ساز التراسونیک سردخانه,مه ساز التراسونیک سردخانه, سنسور رطوبت سردخانه,رطوبت سنج سردخانه,مه سرد,بخور سرد,رطوبت سرد,رطوبت ساز,مه ساز,تنظیم رطوبت سردخانه,مهساز سردخانه,رطوبت ساز,دستگاه رطوبت ساز,رطوبت سنج,سنسور رطوبت,درصد رطوبت سردخانه,استاندارد رطوبت سردخانه,سردخانه,فروش رطوبت ساز سردخانه,قیمت رطوبت ساز سردخانه,تولید کننده رطوبت ساز سردخانه,بهترین رطوبت ساز سردخانه,رطوبت ساز التراسونیک سردخانه,مه ساز التراسونیک سردخانه, سردخانه میوه,سردخانه سیب زمینی,سردخانه گوشت,رطوبت ساز صنعتی,