محصولات
جستجو

نازل مه پاش استیل ایتالیا
مه پاش نازلی   > نازل مه پاش

نازل مه پاش استیل ایتالیا

نازل مه پاش استیل

محصول ایتالیا / برتولینی

نازل مهپاش 10،15،20،30،40،40،50،60،70،80،90،100 میکرون برتولینی ایتالیا

 

با کیفیت عالی و مقاوم در برابر فشار های بالا ويژه  کاربرد صنعتی

 

نازل مه پاش

 

اساس کار سيستم مه پاش بر اصل توليد ذرات بسيار ريز آب توسط نازل های مه پاش ، در حدود اندازه تقريبي بين 10 میکرون تا 100 میکرون ( بسته به نازل مورد استفاده ) و پخش آنها به طور يکنواخت در کل محيط مي باشد.

اين ذرات به دليل ريزي و سبکي فوق العاده و نسبت بالاي سطح به حجم ، در هوا به صورت معلق در آمده و با جذب سريع گرماي موجود در فضا تبخير مي شوند .

در نتیجه فضا را خنک کرده و رطوبت نسبی محیط را افزايش مي دهد، بدون اينکه هيچگونه اثري از خيسي بر روي سطح از خود باقي گذارد.

سیستم مه پاش نازلی یا فوگر سیستم ، متشکل از کمپرسور و شیلنگ های فشار قوی و نازل می باشد که در امتداد سالن نصب می شوند.

در این روش کمپرسور (الکتروپمپ فشار قوی) آب را با فشاری ثابت و مشخص داخل یک سری شیلنگ های فشار قوی مخصوص تزریق می کند.

این شیلنگها در محیط در نظر گرفته شده برای مه پاشی امتداد دارند و به یک سری نازل یا به اصطلاح فوگر متصل می باشند.

نازل ها در واقع نوعی آب پاش با یک سوراخ بسیار ریز در حد دهم و یا صدم میلیمتر می باشند که وظیفه دارند آب را به صورت پودر و مه در آورده و داخل محیط پخش نمایند.

 

صنایع رطوبت هیراد بزرگترین وارد کننده و مجری سیستم های مه پاش نازلی در کشور مي باشد كه با بهره گيري از متخصصین مجرب، به همراه وجود زيرساختها و تجهيزات دقيق ، اهتمام خود را بر جلب و اعتلاي هرچه بيشتر رضايت مشتري قرار داده است و با کیفیت ترین تجهیزات و قطعات سیستم مه پاش را جهت مصارف مختلف صنعتی و کشاورزی ، با کارائی فوق العاده بالا عرضه می نماید .

خط مشي كيفي اين گروه ، كسب رضايت مشتري در تمامي وجوه با ارائه خدمات پس از فروش و قيمتهاي رقابتي است. این گروه  با متخصصین مجرب آماده طراحی سیستم های اختصاصی برای تامین رطوبت جهت مصارف گوناگون صنعتی می باشد .

صنایع رطوبت هیراد طراح و مجری مه پاش های صنعتی آماده ارائه خدمات تخصصی به صنایع مختلف صنعتی و تولیدی ، خدماتی و همچنین موسسات تحقيقاتي با ارائه آپشن های اختصاصی و با بهترین کیفیت و کارائی مي باشد.